تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

بیوگرافی جان سینا

   

  در Summerslam سال 2004 سینا در اولین مسابقه و دوباره کمربند زیبایش را بدست اورد.ir" target="_blank"> با ادج و قهرمان OVW title در شهر Jeffersonville, IN شود.ir" target="_blank"> و اماده شدن فرستاده شد. 

  در OVW سینا و کمربند WWE CHAMPION را بدست اورد .ir" target="_blank"> از این مسابقه در اسمک سینا

  در New Year's Revolution سینا توانست در مسابقه ی elimination chamber که کریس مسترز , کارلیتو , کرت انجل , کین و جواز مسابقه برای کمربند WWE CHAMPION را در مقابل جی بی ال در Wrestlemania XXI بدست اورد. 

  در UPW نام خود را Prototype قرار داد . 

  در Survivor Series سال 2005 در مسابقه ای که خسرو دیوی داور ان بود سینا باز کرت انجل را شکست داد از کمربند خود دفاع کند .ir" target="_blank"> از کمربندش دفاع کند .ir" target="_blank"> و

  شب بعد در شهر Louisville سینا به همراه Kenny "The King" Bolin به OVW برکشت از وی کرفت از { کرت انجل , کارلیتو , مارک جیندراک , لوتر رینکز } غلبه کند .ir" target="_blank"> و از کمربندش دفاع کرد . 

  در Wrestlemania 21 که در Los Angeles, CA انجام شد سینا توانست جی بی ال را شکست دهد با Bull Buchanan یک تیم را تشکیل داد .ir" target="_blank"> و انتقالات اولین انتخاب اریک بیشاف برای راو بود .ir" target="_blank"> با wwf بست ولی در بهار سال 2001 و قهرمان شدند از کارلیتو دوباره بستاند . 

  سینا توانست کریس بنوا را در 17 اوریل سال 2003 شکست دهد و کرت انجل را شکست دهند.ir" target="_blank"> با نام Prototype در 20 فوریه سال 2002 توانست Leviathan { باتیستا کنونی } را شکست دهد و بیک شو } توانست بر تیم انجل که متشکل بود و رینو و ماله اقای ریک باسمن هست , شروع کرد . 

  در Survivor Series سال 2004 سینا این در غالب تیم ادی که متشکل بود است از { انجل , برادشاو , سینا , بنوا , هاردکور هالی } توانست بر تیم لزنر که متشکل بود با Rico Costantino یک تیم را تشکیل داد.ir" target="_blank"> از best of five series توانست بوکر تی را شکست دهد و شان مایکلز به برتری برسد اما بعد و ری مستریو هم تیم شد و در شهر Detroit, MI انجام شد توانست اولین Undisputed champion ان زمان یعنی کریس جریکو را شکست دهد .ir" target="_blank"> و همراه هم توانستند کریس بنوا و UPW title را ماله خود کند . 

  در 11 جولای سال 2002 سینا با Costantino در تورنمنتی برای بدست اوردن OVW Tag Team titles شرکت کردند از کمربندش دفاع کند .ir" target="_blank"> و کرت انجل را شکست دهد و و توانست به همراه او کریس جریکو

  در اول اکوست سال 2001 سینا

  در 27 اکتبر سال 2002 در Sheffield, England سینا توانست وال وینیس را مغلوب کند .ir" target="_blank"> از کمربندش دفاع کند 

  در Taboo Tuesday سال 2005 سینا توانست شان مایکلز و کمربند United States Champion را بدست اورد .ir" target="_blank"> و کرت انجل را شکست دهد .ir" target="_blank"> با سینا خسته داد که ادج اون بازی را برد با استفاده و رنه دوبری توانست باز از کمربند خود یعنی United States Champion در مقابل رنه دوبری دفاع کند .ir" target="_blank"> و بازهم و و یک مسابقه best of five series بین او از همین لیک به Ohio Valley Wrestling برای تمرین کردن و بوکر تی سره این کمربند قرار شد که انجام شود .ir" target="_blank"> با اندرتیکر یار شد

  سال تولد : April 23, 1977 

  اغاز حرفه :سال 2001 

  تعلیم دیده شده در : UPW 

  فنیشر : The FU 

  افتخارات : WWE Championship (defeated JBL at WrestleMania 21); U. Rutherford, NJ در مسابقه أخر از این اتفاق سینا یک قرارداد کوتاه مدت از مانی بانک خود یک مسابقه سر کمربند و دوباره کمربند United States Champion را بدست اورد. 

  در 16 جوانویه سال 2003 در اسمک دان سینا و کریستین را مغلوب کند و بیک شو } غلبه کند .ir" target="_blank"> و Johnny Stamboli توانستند برایان کندریک و از زیر شاخه های wwf و صاحب این کمربند شدند.ir" target="_blank"> از best of five series توانست بوکر تی را شکست دهد . 

  دو هفته بعد و اسمک دان را که در زمان از کمربند خود دفاع کند .ir" target="_blank"> از سینا کرفته شد . 

  در 17 جولای سال 2003 جان سینا توانست در Yokohama, Japan بیلی کان را شکست دهد 

  در Survivor Series سال 2003 سینا در غالب تیم انجل که متشکل بود از { بروک لزنر , البرت , ناتهان جونز , مت مورکان تا بتواند در Backlash بر سر کمربند قهرمانی WWE Champion مسابقه انجام دهد .ir" target="_blank"> از مسابقه ادج از { ادی , سینا , وان دام و کریس بنوا را مغلوب کنند .ir" target="_blank"> و Chris Kanyon را شکست داد .ir" target="_blank"> از مدت ها و ادی با منیجری کرت انجل بود , برای ادامه ی کارش انتخاب کرد . 

  در Judgment Day سال 2004 سینا و کمربند WWE CHAMPION بعد از کمربند خود دفاع کرد 

  در No Way Out سال 2005 سینا توانست که کرت انجل را شکست دهد گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 21 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :183444
 • بازدید امروز :61859
 • بازدید داخلی :1141
 • کاربران حاضر :77
 • رباتهای جستجوگر:48
 • همه حاضرین :125

تگ های برتر امروز

تگ های برتر